NESİAD’dan 15 Temmuz mesajı

Nevşehir Sanayici ve İş Adamları Derneği (NESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda birlik beraberlik vurgusu yaptı.

NESİAD’dan 15 Temmuz mesajı

NESİAD Başkanı Ertaş; “15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemiz demokrasisine yapılan hain darbe girişimi sonucu hayatını kaybeden ve yaralanan tüm vatandaşlarımızın acısı ve üzüntüsü hâlâ kalbimizde alev alev yanmaktadır.

O acı ve kahramanlık dolu gecede milletimizin bir arada olduğunda neleri başarabileceğini hep beraber yeniden görmüş bulunduk. Bu vesileyle demokrasimizde toplumsal birliktelik ve uzlaşımızın, güzel ülkemizin geleceği ve refahı adına, hep böyle devam etmesini temenni etmekteyiz.

NESİAD olarak çok iyi biliyoruz ki; Cumhuriyetimizin temel taşı olan millet egemenliğini, hiç bir yasa dışı örgüt veya dış güç, biz kahraman Türk halkının elinden alamadı, alamayacaktır.

15 Temmuz gecesinde şehit olan tüm vatandaşlarımızın aile ve sevenlerine yeniden Allah’tan rahmet diler, NESİAD ailesi olarak o hain gecede gösterilen üstün kahramanlıktan dolayı tüm milletimize teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER