NTSO ile Özel Versa Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı

Sağlık protokolü, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız ile Özel Versa Hastanesi Genel Müdürü Osman Vergiveren tarafından imzalandı.

NTSO ile Özel Versa Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı

İmzalanan protokol çerçevesinde oda üyelerine indirimli sağlık hizmeti imkânı sağlandı. NTSO, üyelerine yönelik gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. İmzalanan protokole göre, NTSO üyeleri ile 1. derece yakınları, Özel Versa Hastanesi hizmetlerinden avantajlı fiyatlarla faydalanacak.

Karşılıklı olarak imzalanan protokol hakkında konuşan Başkan Parmaksız, "Üyelerimizin faydaları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün sağlık protokolü imzalamak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Odamız üyeleri ve 1. derece yakınları, oda kayıt belgelerini gösterdiklerinde Özel Versa Hastanesi 'nden alacakları sağlık hizmetlerinden ayakta tedavi hizmetlerinde % 30, yatarak tedavi hizmetlerinde %10 indirimli faydalanabilecekler. Hizmetin sunulmasında katkıları olan Özel Versa Hastanesi Genel Müdürü Osman Vergiveren ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, protokolümüzün iki tarafa da hayırlar getirmesini temenni ederim" ifadelerini kullandı.

Karşılıklı işbirliği içinde olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Osman Vergiveren, ''Hizmet kalitemizi NTSO’ya sunma fırsatı bulduğumuz için büyük mutluluk duyuyoruz. NTSO ile böyle bir güzel çalışma içinde bulunmaktan son derece mutluyuz'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2022, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93