Seçen: Çiçek yerine külliyeye bağış yapın

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, belediye başkanlığı kutlaması için, çiçek göndermek isteyenlerin Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği´ne bağış yapmaları çağrısında bulundu.

Seçen: Çiçek yerine külliyeye bağış yapın

 

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen yaptığı açıklamada, şehrin abide bir eseri halinde yapımı halen devam eden Nevşehir Külliyesi´nin şehir gelişimine önemli bir katkı sağlayacağına inandığını belirtti.

Seçen, Nevşehir Belediye Meclisi üyelerinin teveccühü ile Belediye Başkanlığı görevine getirilmesinden dolayı kutlama çiçeklerinin yerine, kamu kurum ve kuruluşların ile sivil toplum teşkilatlarının temsilcileri, dernek ve odaların yöneticileri ve vatandaşların  Nevşehir Külliyesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği´ne nakit bağış desteğinde bulunabileceklerini söyledi.

Başkanlık kutlamaları cumartesi ve pazar günde yapılacak

Öte yandan Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı kamu kurum ve kuruluşların ile sivil toplum teşkilatlarının temsilcileri, dernek ve odaların yöneticileri ve vatandaşların  tebriklerini Cumartesi ve Pazar günü de makamında kabul edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93