'ŞEHRİN EKONOMİK, SOSYAL GELİŞİMİ İÇİN ÖZEL EKİPLER KURULSUN'

İHH Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, Nevşehir´in ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimi açısından iş adamlarının, STK´ların yer alacağı özel ekiplerin kurulması gerektiğini ifade etti.

'ŞEHRİN EKONOMİK, SOSYAL GELİŞİMİ İÇİN ÖZEL EKİPLER KURULSUN'

AK Parti iktidarının tek başına hükümet olmasıyla birlikte Nevşehir´de de iş adamlarında ve Sivil Toplum Kuruluşlarında önemli bir heyecan gördüğünü söyleyen İHH Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, “Şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimi açısından iş adamlarımızın, Sivil Toplum Kuruluşlarının içerisinde yer alacağı özel ekipler oluşturulmalı.

Bu ekipler hazırlayacakları projelerle ilimizin gelişimine katkı sağlasın. Buna da devlet katkısının sağlanması için Vekillerimize görev düşüyor. Nevşehir´de bu tür projeler hazırlanıyor ancak bizlerin devletin bizlere sunabileceği katkıdan haberimiz olmayabiliyor.

Özellikle sivil toplum kuruluşlarımızın bu tür desteklerden haberdar edilmesi gerekiyor. STK´ların içerisinde bulunabileceği bir özel ekipte kurulabilir. Bu sadece AK Partiye oy veren STK´lar ya da kişilerden de oluşmasın.

Diğer siyasi partilerden de bu oluşuma katılmak isteyenler olursa onlarında oluşuma destek olması sağlanabilir” açıklamalarında bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER