Gülşehir’de AK Parti dönemi yeniden başlıyor

Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Fatih Çiftçi kazandı.

Gülşehir’de AK Parti dönemi yeniden başlıyor

Kesin olmayan sonuçlara göre, Fatih Çiftçi 3 bin 731, İYİ Parti adayı Vahdi Arısoy 2 bin 905, MHP adayı Şengezer Kürk 941 oy aldı.

Çiftçi’den teşekkür mesajı

Çiftçi, teşekkür mesajı yayımladı.

Çiftçi, mesajında şu ifadelere yer verdi: “31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel ilçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.      

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle bugünden sonra “işimiz Sadece Hizmet Olacaktır.“

Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletimizin hizmetkârı olarak, ‘Sevdamız Gülşehir’in ve siz Gülşehirli hemşerilerimin” yanınızda olacağız.

İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle ilçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin Gülşehir’in her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.

İlçemizi, sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir Gülşehir oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek,  problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.

El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyerek güç veren başta eşim, çocuklarım, ailem, her daim yanımda olan AK Parti Gülşehir ilçe Başkanımız Sayın Erkan Çiftçi, emeklerine sonuna kadar şahit olduğum Kadın Kolları Balkanımız Sayın Sultan Güçlü, dinamikliği ile bizlere güç veren Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Oğuzhan Tümel’e, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza, İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarımıza, Başkanlarımın şahsında teşkilatımızın cefakâr, vefakâr, ferasetli ve cesaretli mensuplarına, Belediyemizin yürekli işçilerine, bazen sesimizle, bazen konvoyumuzla sabırlarını zorladığımız tüm Gülşehirli hemşerilerime, esnafımıza, ellerini, gönüllerini bizlere uzatan tüm hemşerilerime, destekleri, gayretleri ve bize heyecan veren destekleri ile AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Sayın Edip Avşar’a, AK Parti İl Başkanımız Sayın Mustafa Rauf Yanar’a, AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye, teröristlerin korkulu rüyası İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya ve yolunda, davasında yürümekten onur ve gurur duyduğum, bir neferi olmaktan şeref duyduğum Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.

Memleket işi gönül işi dediniz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, selam ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.”

Fatih Çiftci kimdir?

1981 yılında Gülşehir’de doğmuştur.

İlkokulu Gülşehir Atatürk İlkokulunda orta ve lise eğitimini ise Nevşehir Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 yılında mezun olan Çiftci, avukatlık stajını ve askerlik görevini yerine getirdikten sonra Gülşehir ilçesinde serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Nevşehir Barosu Disiplin Kurulu üyeliği görevinde de bulunmuştur.

Siyasi hayatına 2005 yılında Doğru Yol Partisi Gençlik Kolları Nevşehir İl Başkanı olarak başlayıp, 2008 yılında ise dönemin Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu ile birlikte partinin Nevşehir İl Başkanlığı görevine getirilmiştir. Daha sonra Süleyman Soylu’nun Genel Başkanlık görevinden ayrılması ile birlikte il başkanlığı görevinden ayrılmıştır.

2014 yılında AK Parti Gülşehir Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur. 2017 yılında ise AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı görevine getirilmiştir.

14 yıldır Gülşehir’de serbest avukatlık yapan Gülşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Çiftci evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 13:47
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER