AK Parti´de temayül yoklaması yapıldı

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı´nda 24 Haziran´da yapılacak olan Milletvekili Seçimleri için temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti´de temayül yoklaması yapıldı

 

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen temayül yoklamasına seçimde aday adayı olan 41 kişiden 39´u için teşkilat mensupları sandık başına gitti.

Aday adayları oy kullanacak delegelerle yakından ilgilenerek el ilanı ve broşür dağıttı.

AK Parti İl Başkanı M. Rauf Yanar, "Seçim startı yaklaşık iki hafta önce başladı. Temayül yoklamalarımızı gerçekleştireceğiz. Bu yoklamalarımız bütün milletvekili aday adaylarımız için hayırlı olur inşallah” dedi.

Teşkilat tarafından kullanılan oylar değerlendirilmek ve adayları belirlemek üzere parti genel merkezine gönderilecek.

Belediye Başkanı Seçen temayül yoklamasında oyunu kullandı

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Milletvekili adaylarının belirlenmesi amacıyla düzenlenen Temayül Yoklamasına katılarak oy kullandı.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde 960 delegenin katılımı ile 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekilleri adaylarının belirlenmesine yönelik olarak gerçekleştirilen Temayül Yoklaması, AK Parti İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar´ında katılımı ile gerçekleştirildi.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Temayül yoklaması nedeniyle Nevşehir´e gelen AK Parti İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar ile oylama öncesinde bir süre görüştü ve sonucun Nevşehir´e hayırlı olması temennisinde bulundu. Seçen, daha sonra oyunu kullandı.

41 Milletvekili aday adayının katıldığı Temayül yoklamasında AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz´da katılarak oy kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93