Arı, ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Arı, ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı seçim çalışmalarına hastane ziyareti ile başladı.

Hastaları ziyaret edip onların sağlık durumlarını öğrenen Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, hastane personeli ile de bir süre sohbet etti.

Sonraki ziyaretlerinde esnafla bir araya gelen Rasim Arı bir pidecide fırın küreğini eline alarak pideleri fırına sürdü.

Arı, akşam ise seçim ofisinde sanatçı Kürşat ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçim irtibat ofisinde vatandaşlarla sohbeti sırasında Arı, "Biz bu millete hizmet etmeye hizmetkar olmaya talibiz. İnşallah vatandaşlarımız bu göreve bizleri layık görürse onlarla olan muhabbetimizden asla taviz vermeyeceğiz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet GÖK
Mehmet GÖK - 6 ay Önce

İyi tamam hoş güzel de kardeşim.Ben Ak Partiliyim ve öyle devam edebilmem için bu şehir için neler yapacaksın, planların neler onları bilmem lazım sana oy vermem için.Önce şu planlarını bir açıkla hiç bir yerde okumadık görmedik.

Ramazan karanfil
Ramazan karanfil - 6 ay Önce

Özü ve sözü bir başkan adayımız bu davranışlarların ömrü billah böyle devam etsin inş ALLAH ALLAH yar ve yardımcınız olsun SELÂM ve dua ile ALLAH emanet olunuz durmak yok yola devam

B ali DÖRTKOL
B ali DÖRTKOL - 6 ay Önce

Her şey iyi de güzel ziyaretler güzel gezmeler birde şu karadoku mahallesinin akıbeti ne olacak..!! Hiç buralarda gezmıyon hep güllük gülistanlık yerlerdedin sayın Başkan birazda oraralardan haber ver bakalım taaaaa aydından takip ediom slmlar

SIRADAKİ HABER