Göğdemir güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisinde ilçe kongrelerinin sonuncusu olan Merkez İlçe Kongresi, Ticaret Borsası konferans salonunda gerçekleştirildi.

Göğdemir güven tazeledi

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya'nın yanı sıra, MYK Üyesi Mehmet Varol, İl Başkanı İlhan Kaya, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, MHP'li Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı ve Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç'in de katıldığı merkez ilçe kongresi saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından divan kurulu oluşturuldu. Divan kurulu başkanlığına MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya getirildi.

MYK Üyesi Mehmet Varol'un Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin kongreye gönderdiği mesajını okumasının ardından merkez ilçe faaliyet ve bütçe raporları okunarak ibraz edildi.

Tek liste halinde yeniden Merkez İlçe Başkanlığına aday olan Gökhan Göğdemir konuşmasında; "Merkez ilçe başkanlığımızın 13. olağan genel kuruluna hoş geldiniz. Milliyetçi Hareket Partisi Türk siyasetine damga vurmuş bir partidir. Malumunuz bugün 12 Eylül darbesinin yıldönümü. Bu süreçte 5 binden fazla Ülkücü şehit olmuş, 9 Ülküdaşımız ise idam edilerek gönüllerimize gömülmüşlerdir. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, ezeli ve ebedi liderimiz merhum Alparslan Türkeş'i, tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla ve minnetle anıyorum" dedi.

İl Başkanı İlhan Kaya'da merkez ilçe kongresinin Milliyetçi Hareket Partisi ve mensuplarına hayırlı olması temennisinde bulunurken, il kongresinin de en kısa sürede yapılacağını belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER