ÜNVER, AK GENÇLİK İLE SOHBET ETTİ

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Gençlik Kolları yönetim kurulu yöneticileri ve üyeleri ile bir araya gelerek ,sürdürülen Nevşehir Belediyesi çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı.

ÜNVER, AK GENÇLİK İLE SOHBET ETTİ

Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz , AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve AK Parti Gençlik Kolları üyeleri katıldı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK gençlik ile bir arada bulunmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirterek,bu etkinliği düzenleyen , AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar´a teşekkür etti. Açıkgöz, daha sonra gençlerin sorunlarını dinledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver´ de belirli aralıklarla AK Parti Gençlik Kolları yönetici ve üyeleri ile bir araya gelip, Nevşehir´de gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin bilgiler aktardıklarını belirtti.

Bu buluşmaların bundan sonraki süreçte de devam edeceğini dile getiren Ünver : “Nevşehir´de yatırımlarımıza devam ediyoruz. Allah´ın izni ile de bu yatırımlarımız siz gençlerin destekleriyle de her geçen gün artacak. Sizler bizlere iş yaptıracaksınız. Bizlerde bu şehri, sizlerin de destekleri ile el birliği içinde güzelleştirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER