“VEKİL OLURSAM AKILDA KALICI İŞLER YAPACAĞIMA İNANIYORUM”

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Av. Hüsnü Güneş, aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda Nevşehir’de ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde ilimizi en iyi şekilde temsil etmenin yanında akılcı kalıcı işler yapacağına inandığını söyledi.

“VEKİL OLURSAM AKILDA KALICI İŞLER YAPACAĞIMA İNANIYORUM”

AK Parti’de gerçekleştirilen temayül yoklamasının ardından seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden sayılı Vekil aday adaylarından biri olan Av. Hüsnü Güneş, Türkiye’nin Turgut Özal, Adnan Kahveci gibi isimleri asla unutmadığını dile getirirken, aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda Nevşehir siyasetine damga vurabilecek işler yapabileceğini dile getirdi.

Güneş, “Bu ülkenin insanları Turgut Özal ve Adnan Kahveci gibi isimleri asla unutmaz. Keza bu isimler Ülkemizde önemli işlere imza atmış, şahsiyetleri ile de toplumun büyük bir bölümünün beğenisini kazanmış isimler. Allah izin verir de aday gösterilir ve seçilirsem, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Nevşehir’imizi en iyi şekilde temsil etmenin yanında ilimizde akılda kalıcı işler yapacağıma inanıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44