Turizmciler Belediye Başkanlarına tebrik ziyaretlerinde bulundu

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda seçilen turizm bölgesi Belediye Başkanları Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler ve TÜRSAB Kapadokya BTK Başkanı Aysel Atak Başkanlığında bulunan heyet tarafından tebrik amaçlı ziyaret edildi. 

Turizmciler Belediye Başkanlarına tebrik ziyaretlerinde bulundu

Ziyaretler sırasıyla Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ve Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş'e gerçekleştirildi.

KAPTİD Heyetinde Canan Kutlu, Cengiz Uzgören, Ragıp Özaltın ve Yusuf Yiğitoğlu bulunurken, TÜRSAB Kapadokya BTK Heyetinde de Sedat İkman ve Ahmet Sezgin yer aldılar.

Ziyaret esnasında Belediye Başkanlarına KAPTİD adına Başkan Yakup Dinler tarafından TEMA Vakfı Fidan Bağış Sertifikası hediye ederken, TÜRSAB Kapadokya BTK adına Başkan Aysel Atak Kapadokya Kitabı hediye ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde Belediye Başkanları her zaman için turizme ve turizmciye destek vereceklerini açıkladılar, ziyaretler fotoğraf çekimi ile son buldu.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER