MasterChef rüzgarı Kapadokya’da esti

Türkiye’nin en çok izlenen televizyon programlarından MasterChef Türkiye’nin Ürgüp bölümü 28 Ekim Cumartesi günü yayımlandı.

MasterChef rüzgarı Kapadokya’da esti

Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar ve Kapadokya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ezgi Demir Özer’in de jüriler arasında bulunduğu MasterChef Türkiye programının bu haftaki bölümü Ürgüp’te bulunan Devrent Vadisinde çekildi.

Programın sunuculuğunu ve jüri üyeliğini üstlenen ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu ile yarışmacılardan oluşan programda Kapadokya’nın yöresel yemekleri tanıtıldı.

Programda Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kapadokya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Karasar, Kapadokya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ezgi Demir Özer, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Ürgüp Belediyesi Meclis Üyesi Halil Memiş, Turizmciler Murat Çoban ve Mehmet Dinler jüri olarak yer aldı.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER