Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği’nden Rektör Aktekin’e ziyaret

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi ve beraberindeki heyet, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği’nden Rektör Aktekin’e ziyaret

Çiftçi ve beraberinde şehit babası Hüseyin Coruk, şehit oğlu Nurullah Gökmen, şehit oğlu Yasin Kaynar, şehit kardeşi Mehmet Ateş, şehit kardeşi Hasan Poyraz, şehit kardeşi Serdal Tosun, Gazi Cemil Özer, gazi Atilla Yücel, gazi İsmail Poyraz, gazi Oğlu İlker Sılay’ın katıldığı şehit ve gazi yakınları ile gazilerden oluşan heyeti makamında ağırlayan Aktekin, ‘19 Eylül Gaziler Günü’ arifesinde yapılan bu anlamlı ziyaretten büyük onur ve memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Aktekin ayrıca, şehit ve gaziler ile yakınlarına yönelik önemli çalışmalar gerçekleştiren Başkan Çiftçi ve yönetimine başarı diledi.

Rektör Aktekin konuşmasının devamında, üniversite-şehir işbirliği ve sivil toplum kuruluşlarının toplumsal gelişmeye olan katkılarının bilincinde olduklarını belirterek, “Şehrimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğine büyük önem veriyoruz” diye kaydetti. 

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER