NEVÜ Rektörü Aktekin uluslararası öğrencilerle buluşuyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, çevrimiçi (Online) olarak düzenlenecek olan tanışma ve kaynaşma programında uluslararası öğrencilerle bir araya gelecek.

NEVÜ Rektörü Aktekin uluslararası öğrencilerle buluşuyor

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin Nevşehir Uluslararası Öğrenci Derneği (NUDER) tarafından çevrimiçi (Online) olarak düzenlenecek programda, NEVÜ’de eğitim – öğretim gören Yemen, Afganistan, Bangladeş, Somali, Fildişi, Suriye, Irak ve benzeri ülke öğrencileriyle buluşacak.

NUDER Başkanı Faruk Kahriman’ın moderatörlüğünde 17 Kasım 2020 (bugün) saat 21.00’de programa konuk olacak olan NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, özellikle pandemi nedeniyle diğer öğrenciler gibi yüz yüze eğitim yerine eğitimlerine uzaktan eğitimle devam eden uluslararası öğrencilerin istek ve taleplerini dinleyecek.

Rektör Aktekin ayrıca, tanışma ve kaynaşma amacıyla düzenlenen programda uluslararası öğrencilerin en iyi şekilde eğitimlerini almalarına yönelik Üniversite tarafından kendilerine sunulan imkânlar ile birlikte, kendilerinin başta Türkçe eğitimleri olmak üzere diğer eğitimlerini en iyi şekilde tamamlamalarına yönelik bazı tavsiyelerde bulunacak.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER