TÜRKİYE ŞAMPİYONU MİNİK SPORCULARDAN REKTÖR ZİYARETİ

Ortahisar Belediye Göreme Spor Kulübü Minik Hentbol Takımını, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç´ı makamında ziyaret etti.

TÜRKİYE ŞAMPİYONU MİNİK SPORCULARDAN REKTÖR ZİYARETİ

Amasya´da düzenlenen ve minik sporcuların mücadele ettiği ‘Mini-Mini Türkiye Hentbol Şampiyonası´nda ‘Türkiye Şampiyonu´ olan Ortahisar Belediye Göreme Spor Kulübü Minik Hentbol Takımı,  Antrenör Serdar Şimşek nezaretinde Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç´ı makamında ziyaret etti. Minik sporcuları elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik eden Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Çocukların ve gençlerin eğitim ve öğretimlerinin yanı sıra herhangi bir spora teşvik edilmesinin önemine değinen Rektör Kılıç, “Bu öğrencilerimizin elde ettikleri başarı, takdire şayan. Kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum. Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim- öğretimlerinin yanı sıra geleceklerine yön verirken herhangi bir spora teşvik etmek,  kendilerine “yapabilirim ve başarabilirim” öz güvenini kazandırmak çok önemli.  Özgüvenini kazanan insanın hedefleri doğrultusunda elde edemeyeceği başarı yoktur.

Sizlerin bugün elde etmiş olduğunuz bu başarı da özgüveninizin ve çalışmanızın güzel bir sonucu.  Geleceğimiz olan sizlere hayatınız boyunca nice başarılar diliyorum” diye konuştu.

Rektör Kılıç ile bir süre sohbet eden minik şampiyonlar daha sonra Üniversite Prof. Dr. Filiz Kılıç yerleşkesini ve yerleşke içerisinde bulunan spor merkezi ile spor tesislerini gezdi. Haber: Mehmet KARACA

/images/haberler/resimler/2015-8/11/1516538172525.jpg

 

 

 

/images/haberler/resimler/2015-8/11/1517210516833.jpg

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER