Üniversite Etkinlik Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen "Üniversite Etkinlik Yarışması" sonuçlandı. Öğrenciler ödüllerini Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın elinden aldı.

Üniversite Etkinlik Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi içerisinde hem de üniversite dışında sinema, kütüphane, müze ve tiyatro gibi birçok etkinliğe katılarak belgelendiren öğrencilerin etkinlik yarışmasında üst seviyeye yükselmesiyle en çok etkinliğe katılan öğrencilere puan sıralamasına göre ödülleri verildi.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın makamında yapılan ödül törenine, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatma Karipcin, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bengü Aksu Ataç, NEVSEM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sevtap Günay Köprülü, Bilgi İşlem Daire Başkanı Cem Öztürk, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ümit Eğribaş, Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Yasin Temel ve öğrenciler katıldı.

Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı ödül kazanan öğrencileri tebrik ederek, hem öğrencilik hem de gelecek hayatlarında başarılarının devamını dileyerek, “Başarının en önemli adımın çok çalışmak ve gayret etmek” olduğunu söyledi.

Kapadokya Balon Turu, Yabancı Dil Kursu, SKS Yemek Bursu, NEVSEM Kursu ödüllerinin verildiği "Üniversite Etkinlik Yarışması"nda dereceye giren öğrenciler puan sıralamasına göre şu şekilde oluştu:

Aynur Temel               590

Elifcan Keleş               540

Havva Kılıç                 480

Cennet Sürmeli           430

Sema Özdemir            340

İsmail Çetiner             190

Elif Salar                    130

Nuray Yüksel              120

Zübeyde Boyraz          120

Kamile Güzel              120

Emine Yılmaz             120

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">