YÖKAK Dış Değerlendirme Heyetinden NEVÜ’ye ziyaret

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Dış Değerlendirme Heyeti Ön Saha Çalışması için Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesini (NEVÜ) ziyaret etti.  

YÖKAK Dış Değerlendirme Heyetinden NEVÜ’ye ziyaret

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü ve Başbakan Eski Yardımcısı Prof. Dr. Nazım Ekren başkanlığındaki YÖKAK Dış Değerlendirme Heyetinde, Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sarıışık, Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Elmas, İzmir Demokrasi Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdür V. Aslı Güneş, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nuray Keskin, İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi Sekreteri Elife Yazıcı yer alıyor.

Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın ev sahipliğinde, Üniversite Üst Yönetimi ve Kalite Yürütme Komisyonunun katılımıyla başlayan ziyaret, Dr. Gökçe Becit İşçitürk tarafından yapılan üniversite tanıtım sunumu ve Dr. Gökhan Seçme tarafından yapılan kalite yolculuğu sunumu ile devam etti.

Daha sonra senato üyeleri ile bir araya gelen heyet, kampüs gezisinin ardından önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan ‘saha ziyareti’nin planlamasını yaparak NEVÜ’den ayrıldı.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER