AK Parti İlçe Başkanı Kahraman köy muhtarlarıyla buluştu

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Oğuz Kahraman, ilçeye bağlı köylerin sorunlarını, vatandaşların istek ve şikâyetlerini tespit etmek, yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirmek için köy muhtarları ile bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Kahraman köy muhtarlarıyla buluştu

Kahraman, İl Genel Meclis Üyeleri Mevlüt Çakır ve Gökhan Bile ile birlikte, tanışma ve istişare yapmak için köy muhtarlarıyla öğle yemeğinde buluştu.

Toplantıda konuşan Kahraman,  AK Parti’nin her zaman milletin içinde ve millete hizmet davası içinde olan bir parti olduğunu vurguladı.

Kahraman, "Demokrasi zincirinin ilk halkası olan muhtarlarımız bizim için çok önemli. Sayın Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi muhtarlar demokraside kılcal damar görevi yapıyor. Muhtarların derdi bizim derdimizdir şiarı ile yola çıkarak 23 köy muhtarımız ve il genel meclis üyelerimiz ile birlikte 7 gün 24 saat iç içe olarak köylerimize hizmet götürmek için çalışıyoruz. AK Parti İktidarları döneminde köylerimize yapılan yatırımlar Cumhuriyet tarihiyle kıyaslanmayacak kadar çoktur. Köylerimizde birçok sorunu çözdük. Ama elbette eksiklerimiz vardır. Onları da tamamlamak için beraberce çalışıyoruz. AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı olarak her zaman yanınızdayım. Ne yapmamız gerekiyorsa yapmaya hazırız. Her zaman kapımız sizlere açıktır.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100