İnal, Ürgüplü gençlerle buluştu

AK Parti Ürgüp belediye başkan aday adayı Abdullah İnal, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanlığının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı.

İnal, Ürgüplü gençlerle buluştu

İlçe Başkanı Ali Özer'in başkanlığında gerçekleştiren toplantıda Ürgüp’ün gençleriyle buluşan İnal, gençlere projeleri hakkında bilgi verdi.

İnal, yaptığı konuşmada, “Bu yola çıkmamın başlıca sebepleri pırıl pırıl genç arkadaşlarımızı temsil etmek ve onların en iyi yerlere gelmesini sağlamak. 18 yıldır içerisinde bulunduğum turizm sektörünü ilçemizde en güzel şekilde temsil etmek. Güzel bir turizm sezonu geçireceğimizi düşündüğümüz 2019 ve 2020 yıllarında Ürgüp ilçemizin bu avantajdan en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak. Tarım, gıda, inşaat ve restorasyon faaliyet alanlarını da ön plana çıkarmak ve uzman ekiplerle işbirliği yapmak. Sosyal ve vizyoner projelerle ilçemize çağ atlatacak katkılarda bulunmak. Uluslararası mecralarda ilçemizin marka değerini arttırmak. Her kesime adil davranmak ve her bireyin ayrı ayrı gönlünü kazanmak.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 10:23
banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER