Salomon Cappadocia Ultra-Trail programları başladı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan, Kapadokya’da düzenlenecek olan Salomon Cappadocia Ultra-Trail spor organizasyonu tarafından organize edilen açılış yemeği programına katıldı.

Salomon Cappadocia Ultra-Trail programları başladı

Ürgüp Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen “Kapadokya Koşu Kaplanları” nın 1. Yıl pasta kesim programına ve daha sonra da Salomon Cappadocia Ultra-Trail spor organizasyonu tarafından organize edilen akşam yemeği programına katılan Vali İlhami Aktaş, bu gibi etkinliklerin ilimizde yapılmasından duyduğu memnuniyetini ifade ederek, Dünya’nın gözbebeği olan Kapadokya bölgesinin tanıtımına katkı sağladığını belirtti ve Salomon Cappadocia Ultra-Trail spor organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Ardından burada bulunan sporcularla bir süre sohbet etti.

Programa; Vali İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Emniyet Müdür Vekili Emin Çakı, Kapadokya Koşu Kaplanları yarışçıları ve Salomon koşu yarışçıları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER