Vefa Sosyal Destek Ekibi gönüllerde taht kuruyor

Ürgüp Kaymakamlığı ve Ürgüp Belediyesi tarafından oluşturulan vefa sosyal destek ekibine ulaşan talepler hızlıca yerine getiriliyor.

Vefa Sosyal Destek Ekibi gönüllerde taht kuruyor

Ürgüp Belediyesi Vefa Sosyal Destek Ekibi, evlerinden ayrılma kısıtlaması olan yaşlı ve kronik hastalığı olan vatandaşların her türlü talebine anında çözüm üretiyor.

65 yaş ve üzeri yaşlıların evlerinden çıkmamaları konusunda sınırlama uygulandığı andan itibaren oluşturulan çağrı merkezine ve 112, 155, 156 numaralı telefonlara ulaşan talepler görevli personel tarafından titizlikle yerine getiriliyor.

Kedi maması sipariş edildi

Bugün Ürgüp Belediyesi Vefa Sosyal Destek hattına ulaşan Ürgüp Kavaklıönü Mahallesinde ikamet eden 65 yaşındaki Osman A, kedisinin mamasının bittiğini söyleyerek, kedi mamasının adresine getirilmesini rica etti.

Ürgüp Belediyesi Vefa Sosyal Destek Ekibi de vatandaşın talep ettiği yerden talep ettiği ürünü temin ederek adresine ulaştırdı.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’e selam gönderen ve hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getiren Osman A, emeği geçenlere teşekkür etti.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “65 yaş üstü hemşerilerim yeter ki evlerinde kalmaya devam etsin ve bizlerden isteklerini iletsin. Ekibimiz onlara hizmet için var.”  dedi.

Ürgüp Belediyesi Vefa Sosyal Destek hattı Tel: 0 541 839 00 50

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44