Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu’dan belediye personellerine teşekkür belgesi

Derinkuyu İlçe Kaymakamı Mert Kumcu, pandemi sürecinde görev alan belediye personellerini teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu’dan belediye personellerine teşekkür belgesi

Derinkuyu İlçe Kaymakamı Mert Kumcu, Koronavirüs tedbirleri kapsamında; bütün imkanlarıyla desteklerini eksik etmediğini belirttiği Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy’a teşekkür etti. Kumcu, belediye personellerine de teşekkür belgesi verdi.

Derinkuyu Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yayımladığı açıklamada, “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde, yoğun mesai harcayarak, gece gündüz demeden vatandaşların ihtiyaçlarına koşan belediye personeline, Belediye Başkanımız Bülent Aksoy ve Kaymakam Mert Kumcu tarafından, başarı sertifikaları düzenlenen törenle teslim edildi.” denildi.

Bütün imkanları koronavirüsle mücadeleye yönelttiklerini söyleyen Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, "Bütün dünyayı sarsan salgın sebebiyle, bütün enerjimizi virüsle mücadeleye yönelttik. Çünkü en önemlisi bizim için can sağlığıydı. Can güvenliğimiz çok önemliydi. Bu anlamda çeşitli tedbirleri aldık.” dedi.

Açıklamanın devamında ise vatandaşlara sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uyulması yönünde hatırlatma yapan Aksoy, şöyle konuştu:

“İlçe hıfzıssıhha toplantıları sonucunda virüsle mücadelede, vatandaşlarımıza yardımcı olabilmesi, hijyenin, denetimin ve ulaşımın sağlanması noktasında çeşitli birimler oluşturduk. Ekiplerimiz 24 saat boyunca, gece gündüz demeden büyük bir özveriyle görevlerini yerine getirdi. Çok şükür ilçemizde, bu konuda bir problem yaşanmadı. Bu vesile ile bu mesai arkadaşlarımızı kutluyorum. Bu tamamen temsili bir tören. Önemli olanın bu sertifikalar değil, kazandığımız hayır duaları ve manevi haz diye düşünüyorum. Temennimiz bir an önce eski sağlıklı günlerimize kavuşmaktır. Bu vesile ile çalışma arkadaşlarımızı kutluyor, tüm hemşehrilerimize sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına özenle uymalarını hatırlatıyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER