Eğitimci Yazar Kapaklıkaya Derinkuyu’da konferans verecek

Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya, Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde öğrenci, öğretmen ve velilere konferans verecek.

Eğitimci Yazar Kapaklıkaya Derinkuyu’da konferans verecek

Derinkuyu Kaymakamlığı ve Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 19 Mart Salı günü Derinkuyu Belediyesi Kültür Merkezinde öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik düzenlenecek konferansa Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya konuşmacı olarak katılacak.

Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya, 19 Mart Salı günü Derinkuyu Belediyesi Kültür Merkezinde saat: 10.00 -11.30 arası 8. ve 9. sınıf öğrencilerine yönelik “Öğrenmeyi Öğrenme ve Motivasyon", saat: 13.00 – 14.30 arası 10. 11. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik “Öğrenmeyi Öğrenme ve Motivasyon", saat: 15.00 – 16.30 arası öğretmenlere yönelik “İlham Veren Öğretmen” ve son olarak da saat: 19.30 - 21.00 arası velilere yönelik ”Aile İçi İletişim” adlı konferanslarını gerçekleştirecek.

Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel Irmak konuya ilişkin yaptığı açıklamada; Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya, Derinkuyu Kaymakamlığı ve Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyonda öğrenci, öğretmen ve velilere konferans verecek. Düzenlenen konferans dört seans halinde gerçekleşecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER