Rektör Aktekin, Derinkuyu MYO’da incelemelerde bulundu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Semih Aktekin, Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık MYO’da incelemelerde bulundu.

Rektör Aktekin, Derinkuyu MYO’da incelemelerde bulundu

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, yeni eğitim öğretim yılı öncesi Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu’nu (MYO) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık MYO’nun bağışçısı hayırsever Hamza Ertaş, MYO Müdür V. Doç. Dr. Cem Okan Özer ile akademik ve idari personelin hazır bulunduğu ziyarette NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, 27 Eylül tarihinde yüz yüze başlaması planlanan 2021-2022 eğitim-öğretim yılına yönelik yapılan hazırlıklar, yürütülen çalışmalar hakkında MYO Müdürü V. Doç. Dr. Cem Okan Özer’den bilgi alarak bölüm derslikleri, atölye, laboratuvar, okuma salonu, yemekhane ve diğer tesisleri yerinde inceledi.

Derinkuyu Emineana ve Yaşar Ertaş Tarım ve Hayvancılık Meslek Yüksekokulu yönetimi ile de bir araya gelen Rektör Aktekin, kendilerinin talep ve isteklerini dinledi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER