Hacıbektaş MYO ve Hacıbektaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Hacıbektaş Meslek Yüksekokulu ve Hacıbektaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Hacıbektaş MYO ve Hacıbektaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı

Hacıbektaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen iş birliği protokolü imza törenine Hacıbektaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Karaboduk, Hacıbektaş MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Çiçek katıldı.

Çiçek, iş birliği protokolü kapsamında olan mesleki gelişime yönelik iyileştirmeler, öğrencilerin istihdam olanaklarının geliştirilmesi için ortak çalışmalar, toplumsal sorunların çözümüne yönelik sosyal ve kültürel projelerin yapılması, müfredat iyileştirme çalışmaları ve kurumların alt yapı imkânlarının paylaşılması konularının her iki taraf kurum için eğitim-öğretim faaliyetlerinin gelişmesine önemli katkıda bulunacağını belirtti.

Karaboduk ise “Geleceğimizi inşa edecek öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek, ortak çalışmalarla uygulama alanlarını genişletmek, toplumsal sorunların tespit edilmesini ve çözümlerini hızlandırmak, istihdamı ve bilimsel çalışmaları artırmak gibi birçok başlıktan oluşan protokolün ilçemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER