Nevşehir Kızılay, Hacıbektaş’ta 200 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi ve Hacıbektaş Belediyesi iş birliğiyle Hacıbektaş ilçesinde 200 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirildi.

Nevşehir Kızılay, Hacıbektaş’ta 200 ihtiyaç sahibi aileye ulaştı

Türk Kızılay Nevşehir Şubesi Ramazan ayında yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için büyük bir hızla çalışmaya devam ediyor. Hacıbektaş Belediyesi iş birliğiyle Hacıbektaş İlçesinde 200 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtımı gerçekleştirildi. Kızılay gönüllülerinin ve belediye personellerinin bulunduğu dağıtımda ev ev dolaşılıp gıda kolileri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Çalışmayla alakalı açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek; "Hayırseverlerimizin, şubemize bağışladığı gıda kolilerini, Mübarek Ramazan ayında Nevşehir'imizin her noktasına ulaştırmak, ihtiyaç sahibi ailelerimizin iftar ve sahur sofralarına bir nebzede olsa katkıda bulunmak adına hafta içi, hafta sonu ayırt etmeden gönüllülerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugün 17 günlük sokağa çıkma kısıtlamasındaki çalışmamızı Hacıbektaş Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirmiş bulunmaktayız, halkımızın ayağına kadar hizmet götürüyoruz. Ayrıca Hacıbektaş ilçesi ile beraber yedi ilçe ve köye bağışçılarımızın destekleriyle Ramazan ayında gıda kolilerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 22:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER