Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Toplantısı yapıldı

Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu toplantısı ile İl Güvenlik ve Acil Durum Koordinasyon toplantısı, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında gerçekleştirildi.

Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Toplantısı yapıldı

Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu ile Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) toplantısı Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında 112 Acil Çağrı Merkezi (AÇM) Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı Vali Yardımcısı Kağan Mekan Çeviren, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve ilgili birim müdürleri katıldı

Toplantıda; 112 Acil Çağrı Merkezinin faaliyetleri ve acil durumlar ile toplumsal olaylarda hızlı müdahalede bulunmak ve karar almayı sağlamak amacıyla kurulan GAMER çalışmaları hakkında birim sorumluları tarafından sunum yapıldı.

Ardından katılımcılar tarafından faaliyet raporunun değerlendirilmesi yapılarak, karşılıklı bilgi alış verişi ve önerilerde bulunuldu.

Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER