Arı, ayakkabıları çalınan aileye ayakkabı hediye etti

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ayakkabı hediye etti.

Nevşehir'de yeni aldığı ayakkabısı oturduğu dairenin kapısının önünden alınan kişi, 'İnşallah ayağın kırılır, sen de giyemezsin' yazılı notu bina girişine asarak, hırsıza tepki göstermişti.

Kent merkezindeki apartmana giren kimliği belirsiz kişi, ismi bilinmeyen ev sahibinin kapının önüne bıraktığı ayakkabıyı alarak kaçmıştı. Bir süre sonra ayakkabısının çalındığını fark eden kişi, apartmanın giriş kapısına astığı notla hırsıza tepki göstermişti.

Ev sahibinin; 'Ben giyemedim. İnşallah düşer, ayağın kırılır, kış boyu sen de giyemezsin' yazılı notu, dikkat çekmişti.

Bu haber sonrasında notu yazan kişiye ulaşan AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ayakkabısı çalınan evi ziyaret etti.

Arı, TOKİ bloklarında yer alan evi ziyareti sırasında ayakkabıları çalınan aileye ayakkabılar hediye ederken notu yazan ev sahibinden de bedduasını geri almasını rica etti.

Ev sahibi Şahin, Rasim Arı'nın ricası üzerine ayakkabısını alan kişiye hakkını helal etti ve Arı'nın ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 17:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet SANCAK
Ahmet SANCAK - 6 ay Önce

Reklam bunlar halk yutmaz. Önce asli görevlerini bir yap, projelerin neler,Nevşehir için hangi yenilikleri getireceksin. Tranvay yapacakmısın, kaleyi turizme kazanacakmısın, yeni iş sahaları oluşturacakmısın., oto park ve trafik sorununu nasıl çözeceksin onları bir açıkla.Ak partiye oy verdik geçmişte ama artık hizmet edebileceğe oy vereceğiz.

SIRADAKİ HABER