Başkan Salaş ve NTB Delegeleri TOBB Genel Kurulu’na katıldı

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve NTB’nin Genel Kurul Delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) online gerçekleşen 78.Genel Kurul toplantısına katıldı.

Başkan Salaş ve NTB Delegeleri TOBB Genel Kurulu’na katıldı

365 oda ve borsa temsilcilerinin katılımıyla her yıl Mayıs ayı içinde toplanan TOBB 78. Genel Kurulu elektronik ortamda gerçekleştirildi.

Genel Kurul Başkanlık Divanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Birlik Başkanının fiziki olarak katıldığı toplantıya, delegeler online olarak katılım sağladı.

M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen TOBB 78. Genel Kurulu’na, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve NTB’nin Genel Kurul Delegeleri; Ali Aslan, Sunay Özdemir, NTB Genel Sekreter Vekili Uslu Tombalak katıldı.

NTB Toplantı Salonu’nda elektronik ortamda yapılan toplantı, delegelerin katılımı ile gerçekleşti. İlk olarak kayıt işlemlerini yapan delegeler, gündem maddelerinin dijital ve işari oylamaların tamamlanmasının ardından daha sonra TOBB’da düzenlenen genel kurul çalışmalarını ve konuşmaları takip ettiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2022, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93