Başkan Seçen'den taziye

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde dün akşam saatlerinde yaşanan iş kazasında hayatını kaybeden Mehmet Uymaz için taziye mesajı yayınladı. Belediye Başkan Seçen, merhum Mehmet Uymaz’ın da cenaze namazına katılarak Uymaz ailesine ve yakınlarına baş sağılığı dileğinde bulundu.

Başkan Seçen'den taziye

Dün akşam saatlerinde Fevzi Çakmak Caddesi üzerindeki yol düzenleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından,  alandaki görevini tamamladıktan sonra  araç parkına gitmek üzere Makine İşletme Müdürlüğü’ne seyir halinde olan Greyderin altında kalarak hayatını kaybeden Mehmet Uymaz’ın vefatından duyduğu üzüntüyü mesajında dile getiren Belediye Başkanı Atilla Seçen  merhuma yüce  Allah’ dan  rahmet, geride bıraktığı ailesine Sabr-ı Cemil  diledi.

Seçen, yaşanan iş kazası ile ilgili olarak, emniyet ekiplerinin tahkikatının yanı sıra Nevşehir Belediyesi tarafından  idari soruşturmanın başlatıldığını ifade etti.

Bu arada Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, yaşanan iş kazası sonrasında vefat eden Mehmet Uymaz’ın Alibey Camiinde kılınan cenaze namazına katıldı. Seçen burada da acılı aileye ve yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Tulumbacl
Ahmet Tulumbacl - 3 yıl Önce

ALLAH rahmet eylesin çok değerli bir arkadaşımızdı

SIRADAKİ HABER