Doğalgaz toplantısı yapıldı

Nevşehir'de iki Organize Sanayi Bölgesi ile Acıgöl İlçesinin doğalgaza kavuşturulması konulu toplantı Valilik toplantı salonunda yapıldı.

Doğalgaz toplantısı yapıldı

Toplantıya; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Çiçek, Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın, Kapadokya Enerya Gaz İl Müdürü Özenç Gezgin, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı ve iş adamları katıldı.

Toplantıda; iki Organize Sanayi Bölgesinin ve Acıgöl İlçesinin doğalgaza kavuşturulması konusunun yanı sıra, yatırımcı sanayicilerin istek ve talepleri değerlendirilerek, istişarede bulunuldu.

Vali Aktaş, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa ALACA
Mustafa ALACA - 5 ay Önce

memlekete inşAllah hayırlı olur. Merak ettiğim diğer husus Rasim ARI hangi sıfatla orda, halka ve aday ve belediye başkanı adayların açık toplantı ise diğer partiler adayları neden yok

Mustafa ALACA
Mustafa ALACA - 5 ay Önce

memlekete inşAllah hayırlı olur. Merak ettiğim diğer husus Rasim ARI hangi sıfatla orda, halka ve elediye başkanı adayların açık toplantı ise diğer partiler adayları neden yok

SIRADAKİ HABER