Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, iç tesisat firma temsilcileri ile 2021 hedeflerini değerlendirdi

Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, Nevşehir ve Niğde’de iç tesisat firma temsilcileri ile 2021 hedeflerini değerlendirdi.

Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, iç tesisat firma temsilcileri ile 2021 hedeflerini değerlendirdi

Türkiye’nin en yaygın doğal gaz dağıtım şirketlerinden Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, Nevşehir ve Niğde’de İç Tesisat Firma Temsilcileri ile pandemi önlemleri kapsamında; online ortamda bir araya geldi ve hem 2020 yılını değerlendirdi hem de 2021 yılı planlarına dair açıklamalarda bulundu.

Yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz günlerde, hizmet bölgesi olan 10 ilde, Vakıfbank ile iş birliği yaparak başlattığı dönüşüm kampanyasını, yetkili iç tesisat firma temsilcileri ile paylaşan Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, bu kampanya kapsamında hedeflerinin; doğal gaz dönüşümünde mali sıkıntı yaşayan aboneler için 36 ay vade avantajı ile kolaylık sağlamaya devam etmek olduğunu duyurdu.

Enerya Kapadokya Gaz A.Ş İşletme Müdürü Özenç Gezgin ve Enerya’nın farklı birim yöneticilerinin katıldığı toplantıda, 2020 yılının değerlendirmesi yapılırken; 2021 yılı hedefleri ve 36 ay vadeli doğal gaz dönüşüm kampanyasının detayları da aktarıldı.

Ayrıca; Enerya Kapadokya Gaz A.Ş’nin firma temsilcilerinden beklentisinin hem operasyonel süreçlerde müşteri memnuniyetine odaklanılması hem de başvuru aşamasından sonra gerçekleştirilen abonelik ve tesisat işlemlerinin hızlandırılması olduğu dile getirildi.

Toplantıda, Enerya Kapadokya Gaz A.Ş’nin hizmet bölgelerinde yaşayan konut sahiplerinin, doğal gaz konforuna kavuşması için 36 aya varan vade ayrıcalıklı Vakıfbank Kredisi kapsamındaki ‘Doğal Gaz Dönüşüm’ kampanyası ve mart sonuna kadar devam edecek olan ‘Abone Bağlantı Bedeline 10 Taksit’ kampanyası ve farklı olanaklar sunarak 2021 yılında 11 bin haneye daha ulaşma hedefi üzerinde duruldu.

2021 yılına ait; abone hedeflerini firma temsilcileriyle paylaşan Enerya Kapadokya Gaz A.Ş,  hizmet bölgelerindeki şehirlerde yeni yatırımların gerçekleşeceğini ve yeni hatlarla beraber yeni mahallelerin de doğal gazla buluşturulacağını duyurdu. Kampanya ve yeni aboneliklere yönelik iletişim stratejileri üzerine çalıştığını ifade eden Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, 2020 yılını kapsamlı olarak değerlendirirken; gelecek dönemde üzerinde çalışılacak yeni projeler hakkında da ön bilgilendirmede bulundu.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER