Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi genel kurul tarihi belli oldu

Nevşehir Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi başkan adayı Erdoğan Korkutmaz, kooperatifin 10 Temmuz’da genel kurula gideceğini söyledi.

Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi genel kurul tarihi belli oldu

Camcı Erdoğan Korkutmaz, pandemi nedeniyle ertelenen Nevşehir Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi genel kurulunun 10 Temmuz’da yapılacağını açıkladı.

banner116
Tüm ortakları genel kurula katılmaya davet eden Korkutmaz, yeni bir yönetimle önemli işler yapmak için aday olduğunu hatırlattı.

Pandemi nedeniyle tüm esnafın zor günler geçirdiğini vurgulayan Korkutmaz, “Yeni yönetimimizle esnaflarımıza elimizden gelen desteği sağlayacağız, güzel günlere hep birlikte ulaşacağız. Genel kurulumuzun tüm ortaklarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Nevşehir Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi seçimli genel kurulu 10 Temmuz cumartesi günü saat 11:00'de Damat İbrahim Paşa Spor Salonu'nda yapılacak. ALPASLAN KÖRÜKCÜ

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Osman
Ali Osman - 1 hafta Önce

Seçilebilmek için her yolu mübah gören, seçildikten sonra bulunduğu makamı kaybetmemek için her yolu mübah görürler , hatta bulunduğu kurumu yok etmesi pahasına , sende bu tip insanlardan birisin ben kooperatif adına çok üzülürüm dolayısı ile Nevşehir adına, çünkü sende orayı yönetecek ne kabiliyet nede yöneticilik vasfı var , zaten seçilmen çok büyük bir mucize olur çünkü yüzüne gülenler bile oy vermeyecek, seni tanıyanlar zaten vermez..

Adnan uçar
Adnan uçar @Ali Osman - 7 gün Önce

Kemal ay yaşlandı artık değişmesi gerekiyor, keşke bencilce davranmasa yerine birini yetiştirseydi ama yapmadı , orayı yönetecek kişi mutlaka lazım ama maalesef bu sen değilsin kardeş üzgünüm çünkü görüştüğüm bir çok kişi seni istemiyor..

FATİH Yılmaz
FATİH Yılmaz - 4 gün Önce

Bundan önceki seçimde de böyle Haçlı ordusu gibi Kemal Ay'a karşı saldırdılar.Kemal Ay hepinize sandık ta cevap verdi.

Necati Türk
Necati Türk - 4 gün Önce

Gözümle şahit oldum.Kemal Ay oğluna bile kefil eksik diye kredi vermedi.Hem oğlunu başkanlığa geçirme derdi olsaydı şimdiye kadar geçirirdi.Ayrıca esnafa kredi vermedi diyorsunuz ama soruyorum bir sene içinde 4 bin krediyi kime verdi.

Adnan dogru
Adnan dogru - 6 gün Önce

Ali Osman ismindeki arkadaş namusunla şerefinle doğrulari yazmış olsaydın daha seçilmemiş insana iftira derecesinde konuşmazdı kooperatif adına üzülme Kemal Ay in kendi oğluna kızına bu güne kadar sınırsız çıkardığı kedileri halka çıkarmadığı için Nevşehir esnafına uzulseydin gerçekten namuslu onurlu insanlarsaniz bu yazıyı yazarken serefinizi beş paraya satmadiysaniz

Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz @Adnan dogru - 4 gün Önce

Kemal Ay kendi oğluna kefil yok diye kredi vermedi.Boşuna iftira atmayın sahtekarlar.

Hasan yılmaz
Hasan yılmaz - 6 gün Önce

Adnan uçar yazmışsın Kemal ay birini yetistirseydi diye eğer ki orayı sadece kendi ve ailesinin menfaatlerine kullanmak yerine derdi memleket olsaydı yapardı kendisinden sonra Ahmet Ay i getirmek derdi bu güne kadar milletin parasıyla yaşadığı saltanatı sürmek biraz namusluca memleket için yorum yapsaydiniz satılmış şekilde degil

Mustafa kart
Mustafa kart - 6 gün Önce

Ali Osman,Adnan uçar isimli arkadaşlar Kemal ayin bu makamı geriye götürdüğünü bu makamı şahsi menfaatlerine kullandığını herkes biliyor ama size bunu yazdiranin da Kemal ay oldugunu herkes biliyor ağlaya ağlaya kaybedeceksiniz bu seçimi çünkü hasiyetsizligin ceremesini hep beraber cekeceksiniz

Ahmet Gülen
Ahmet Gülen @Mustafa kart - 6 gün Önce

Buraya gelipte sahte hesaplardan yorum yapan arkadaşlar bu memlekette bu esnaf neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Burda balon yapmaya uğraşmayın boşuna.Temmuz 10 da görüşeceğiz o şişkin suratlarla millete tepeden bakan esnafın işini kendi işine keyfine göre yapanlarla.her hesabın bir tersi var. O gün kiminiz Spor salonundan göre buvazına doğru kiminiz kayaşehire yukarı kiminizde sahile aşşa kaçacaksınız birer birer.Konuşulacak şey çokta Sizlere yanıtı esnaf sandıkta verecek.
BAŞKAN ERDOĞAN KORKUTMAZA TAM DESTEK.
(o gün Kemal aya sahip çıkında akşamdan az içsin sabah spor salonunu bulamaz sonra)


SIRADAKİ HABER