Kapadokya Engelliler ve Özürlüler Dernek Başkanı Yurtseven’den  Seçen’e teşekkür ziyareti

Kapadokya Bedensel Engelliler ve Özürlüler Derneği Başkanı Mehmet Yurtseven, derneğin etkin çalışmalar yürütmesinde yaptığı katkılar nedeniyle Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kapadokya Engelliler ve Özürlüler Dernek Başkanı Yurtseven’den  Seçen’e teşekkür ziyareti

Kapadokya Bedensel Engelliler ve Özürlüler Derneği Başkanı Mehmet Yurtseven ziyarette yaptığı açıklamada, dernek olarak faaliyetlerin etkin bir şekilde yürütülmesinde Belediye Başkanı  Seçen ’in önemli katkılar sağladığını belirtti.

Yurtseven, Kapadokya Bedensel Engelliler ve Özürlüler Derneği’nin hizmet binasının sağlanmasında ve üyelerin şehir merkezinde etkin bir şekilde hizmetlerden yararlanması yönünde Başkan Seçen’in  ciddi bir işbirliği ile kendilerine her konuda büyük destekler sağladığını belirterek, teşekkür etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’ de, engellilerin her alanda etkin bir şekilde çalışmalar yapması için Nevşehir Belediyesi olarak her türlü yardıma hazır olduklarını ifade etti. Seçen, ayrılmaz bir parça olarak ele aldıkları engellilerin eğitim başta olmak üzere sosyal hayatta daha fazla etkinlik içerisinde olmaları için bundan sonra da desteklerinin süreceğini kaydetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa süngü
mustafa süngü - 2 yıl Önce

başkanım şu asansörlü aracı biyenileseniz cok arıza yapıyo yoksa yardım sevenlerden para toplasak ilgilenirsen severim cocuklar perişan

SIRADAKİ HABER