Kaymaklı Belediyesi'nde Devir Teslim Töreni

Kaymaklı Belediyesi Eski Başkanı Halit Elma görevi halefi Başkan Harun Çekiç’e teslim etti.

Kaymaklı Belediyesi'nde Devir Teslim Töreni

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Kaymaklı Belediye Başkanı seçilen Harun Çekiç görevi selefi Halit Elma’dan devraldı. Kaymaklı Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen devir teslim törenine önceki dönem meclis üyeleri ile yeni dönem meclis üyeleri de katıldı.

Eski Başkan Halit Elma: “Bu bir bayrak yarışıdır, biz bugüne kadar bize verilen emaneti layıkıyla yerine getirmenin mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Devraldığımız görevi bugün Harun Çekiç kardeşime devir ediyorum, bundan sonraki başkanlık görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu. Başkan Çekiç, Halit Elma’ya 10 yıllık hizmetleri dolayısıyla teşekkür plaketi takdim ederek belediyeden uğurladı.

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç bugünden itibaren tüm Kaymaklıların belediye başkanı olacağını ifade etti.

Başkan Çekiç, şunları kaydetti: "Bize oy versin veya vermesin herkes bu belediyenin kapısını kendisine açık bulacaktır. Bu bir bayrak yarışıdır, elimizden geldiği kadar çalıştık ve halkımızın takdiriyle belediye başkanlığı yarışını kazandık. Bizden önce görev yapan tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Her biri daha iyi neler yapabilirimin gayreti içerisinde görev yapmışlardır. Bizler de göreve başladıktan sonra elimizden geleni yapacağız. Bu memleket için hep birlikte kamu kurum ve kuruluşlarımızla ve siz değerli halkımızla hep beraber neler yapabilirimin peşinde olacağız. Bütün muhtarlarımızla seçilmiş veya kaybetmiş adaylarımızla mahalle sorunlarını birlikte çözeceğiz. Sizlerin ve bize destek veren bütün dostlarımızın yüzlerini yere getirecek hiçbir anlayış içerisinde olmayacağız. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum."

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER