NESİAD İş adamlarına yönelik eğitimlere başladı

Nevşehir Sanayici İş Adamaları Derneği (NESİAD) Türkiye´de ve Nevşehir´de uygulanan devlet destekleri hakkında eğitim semineri düzenledi.

NESİAD İş adamlarına yönelik eğitimlere başladı

 

NESİAD seminer salonunda gerçekleştirilen proje ve kurumsal ilişkiler uzmanı Fatma Çelik Türkiye´de ve Nevşehir´de uygulanan devlet destekleri eğitim seminerine Nevşehirli iş insanları ve dernek üyeleri katıldı.

Burada konuşan NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, bu toplantının Nevşehir´in değişim için çok önemli bir gösterge olarak kabul edileceğini söyledi. 

Ertaş, “Nevşehir´e birçok devlet teşvikleri açılmaktadır ama iş insanlarımız desteklerin ne zaman açıldığı veya neyi kapsadığını tam bilmediği için fırsatları kaçırabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için danışmanlarımızdan ve destek veren kurumlardan her zaman bilgilendirme seminerleri düzenleyeceğiz” dedi.

Seminerde Fatma Çelik, Nevşehir´deki KOSGEB, AHKA, TUBITAK, TKDK, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası´nın vermiş olduğu destekler hakkında genel bilgiler ile prosedürler ve yapılması gereken işlemlerin nasıl olacağı hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Toplantı katılımcılarının soruları ve cevaplar ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER