NTSO’dan Başkan Savran’a hayırlı olsun ziyareti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve NTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

NTSO’dan Başkan Savran’a hayırlı olsun ziyareti


Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın NTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yaptığı ziyaret Başkan Mehmet Savran’ın makam odasında gerçekleşti.

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız, Başkan Savran’a hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanlığı görevinin Nevşehir’e ve vatandaşlara hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu.

Başkan Parmaksız; “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yeni projelerle Belediye Başkanımız Mehmet Savran ile birlikte Nevşehir’in gelişmesi için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ise; “Başkan Parmaksız’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönemde tüm kurumlarımızla uyum ve işbirliği içerisinde halkımıza hizmet edeceğiz. Sadece hizmetle değil vatandaşın kalbini kazanmakta önemli. Ekibimizle birlikte Nevşehir’i daha güzel bir geleceğe taşımak adına gece gündüz çalışacağız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER