Optisyen Gözlükçüler Odası Nevşehir Temsilciliğinden ziyaretler

Kayseri Optisyen Gözlükçüler Odasına bağlı Nevşehir İl Temsilciliği Gözlükçüler ve Optisyenler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Optisyen Gözlükçüler Odası Nevşehir Temsilciliğinden ziyaretler

Gözlükçüler ve Optisyenler Günü, Kayseri Optisyen Gözlükçüler Odasına bağlı Nevşehir İl Temsilcisi Zafer Taşezer ve yönetim kuruyu üyeleri tarafından 1 Haziran’da koronavirüs tedbirleri doğrultusunda Nevşehir Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk anıtına çelenk konularak kutlanmıştı.

banner116
Nevşehir İl Temsilcisi Optisyen Zafer Taşezer ve yönetim kurulu üyeleri Optisyen İhsan Özer, Optisyen Eda Nur Kurt ile Optisyen Mehmet Sapmaz’dan oluşan heyet Gözlükçüler ve Optisyenler Günü kapsamında Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay ve Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Baltacı’yı ziyaret etti.

Ziyaretlerde Kayseri Optisyen Gözlükçüler Odasına bağlı olarak sağlık sektöründe hizmet verdiklerini belirten İl Temsilcisi Taşezer, temsilciliğin çalışmaları ve yapılacak projeler hakkında bilgiler verdi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER