Kapadokya Göremespor kadrosunu güçlendiriyor

Bölgesel Amatör Lig 5. Grup'ta ilk yarıyı 19 puanla 6. sırada tamamlayan Kapadokya Göremespor devre arasında yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Kapadokya Göremespor kadrosunu güçlendiriyor

İlk transferde Adana Vefa Spor'dan Yusuf’u kadrosuna katan Kapadokya Göremespor, şimdi de Survivor 2017 yarışmasında başarılı bir performans sergileyen King Kong lakaplı Volkan Çetinkaya’yı kadrosuna kattı.

Ankaragücü ve Ordu milli takımı eski oyuncusu, yüzme ve atletizm antrenörü belgelerine sahip olan ve bu yıl Nevşehir Doğa Kolejinde Beden eğitimi öğretmenliği yapan Volkan Çetinkaya’nın Kapadokya Göremespor’a imza attığı törene Göremespor Kulübü Sportif Direktörü Süleyman Yücefaydalı, Kapadokya Göremespor yöneticisi Mehmet Ali Soydemir ve İş Adamı Halis Uluer de katıldı.

Transferde emekleri bulunanlara teşekkür eden Volkan Çetinkaya, “Nevşehir’e, Kapadokya Göremespor’a yararlı ve örnek olmaya geldim. Nevşehir’e bu sene öğretmenlik mesleğimi icra etmeye geldim ama futbol bir tutkudur. Bu tutkuyu, aşkı Kapadokya Göremespor’da yaşamak nasipmiş. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

MHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER