Nevşehir Belediyespor 0 – İba Kimya TED Ankara Kolejliler 3

Nevşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı,  kendi sahasında karşılaştığı İba Kimya TED Ankara Kolejlileri takımına 3-0 mağlup oldu.

Nevşehir Belediyespor 0 – İba Kimya TED Ankara Kolejliler 3

Nevşehir’i Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1. Ligi’nde temsil eden Nevşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, ligin 4. haftasında İba Kimya TED Ankara Kolejliler ile karşılaştı.

Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’nda oynanan ve temsilcimiz Nevşehir Belediyespor’un birçok sakat oyuncusundan yoksun çıktığı müsabakayı 20-25, 21-25 ve 22-25’lik setlerle İba Kimya TED Ankara Kolejliler 3-0 kazandı.  Müsabakayı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’nın eşi Melek Arı’nın yanı sıra Belediye Başkan Vekili Ersan Erkut, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Başkanı İbrahim Yüzer, MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve çok sayıda Nevşehirli sporsever izledi.

Nevşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1. Ligi’nin 5. Haftasında 10 Kasım 2019 Pazar günü deplasmanda Mardin B.Şehir Başak Spor ile karşılaşacak.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER