Nevşehir Belediyespor ikinci yarı hazırlıklarına başladı

Misli.com 3. Lig’in ilk yarısının sona ermesinin ardından tekrar toplanan Kırmızı beyazlı ekip ikinci yarı hazırlıklarına Teknik Direktör Özgür Zengin yönetiminde başladı.

Nevşehir Belediyespor ikinci yarı hazırlıklarına başladı

Misli.com 3. Lig ekiplerinden Nevşehir Belediyespor, topbaşı yaparak ligin ikinci yarısı için hazırlıklara başladı. Nevşehir Belediyespor 9 Ocak tarihine kadar Nevşehir’de gerçekleştirilecek kampın ardından hazırlık kampının ikinci etabı ve hazırlık maçları için 10 Ocak’ta Antalya’ya hareket edecek.

 İkinci yarı hazırlık çalışmaları öncesinde bir açıklama yapan Nevşehir Belediyespor Teknik Direktörü Özgür Zengin, , "Saha içerisinde mücadeleci ve koşan bir ekip olacağız.” dedi.

Nevşehir Gençlik ve Spor il Müdürlüğü Spor Kompleksi içerisindeki 2 nolu çim sahada yapılan antrenman öncesi açıklama yapan Teknik Direktör Özgür Zengin, takımın mücadele gücüne dikkat çekerek saha içerisinde mücadele etmeyen ve koşmayan hiçbir oyuncuyu oynatmayacağını belirtti.

Nevşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Esat Özaltın ise, Play-Off’a gireceklerini ve final oynayacaklarını belirterek, “Bu ümidimi geçen seneden bu yana yitirmedim.” dedi.

İkinci yarı kamp çalışmalarını sürdüren sporcuların oldukça istekli ve hırslı oldukları gözlenirken Teknik Direktör Özgür Zengin’in sıkı sık antrenmanı keserek sporculara uyarılarda bulunduğu ve daha hırslı daha çok çalışmaları için konuştuğu gözlerden kaçmadı.

Nevşehir Gençlik ve Spor il Müdürlüğü Spor Kompleksi içerisindeki 2 nolu çim sahada yapılan antrenmanları Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın ve yöneticilerde izledi.

Antrenman sonrası saha içerisinde futbolcular ile kısa bir konuşma yapan Başkan Özaltın, ikinci yarı hazırlıklarında başarılar dilerken Nevşehir Belediyespor yönetimi tarafından göreve getirilen Genel Kaptan Ramazan Başbuğ’u kırmızı beyazlı ekibe tanıttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER