Nevşehir Belediyespor’a destekler sürüyor

Nevşehir’i bu yıl TFF 3. Lig 3. Grupta temsil edecek olan Nevşehir Belediyespor için başlatılan kampanyaya, şehrin tüm kesimlerinden destek geliyor.

Nevşehir Belediyespor’a destekler sürüyor

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan ve yaptığı transferlerle iddialı bir kadro oluşturan Nevşehir Belediyespor için başlatılan maddi destek kampanyası devam ediyor. Kulüp yöneticilerinin hafta sonu gerçekleştirdikleri ziyaretlerde çeşitli kesimlerden bir kişi kulübe desteklerini belirtirken bağışta bulunanlara isimlerinin yazılı olduğu forma ve kombine kart hediye edildi.

Nevşehir Belediyespor’a son olarak Nevsac Boru Yönetim Kurulu Başkanı M.Ali Öbekli 5 bin TL, Çevrükler Makine 20 Bin TL, Paşaoğlu Toptan 5 Bin TL, Mehmet Şahinoğulları İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Harun Şahinoğlu 50 Bin TL, Crown Plaza Otel ve Nissara AVM 100 bin TL, Diş Doktoru Turan Paslanmaz 10 Bin TL, Karakaya Elektrik 10 Bin TL ve İncehan Grup Turgay İnce 20 Bin TL maddi destek sağladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esnaflar
Esnaflar - 6 ay Önce

İnsanlardan zorla para toplanmadılar da nevşehirdpor adına şu ekenomik krizde bu tür ziyaretler iyi olur tabiki kolay gelsin

SIRADAKİ HABER

banner41

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">