Son şampiyon Altınyıldız ilk maçını kazandı

2021- 2022 Okul Sporları genç erkek a futbol maçları başladı.

Son şampiyon Altınyıldız ilk maçını kazandı

Altınyıldız’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Yanlızca dört duvar arasında öğretim değil, mükemmel eğitim ve sosyal yaşam Altınyıldız Kolejini farklı kılıyor.

Üniversite Sınavlarında Nevşehir Birinciliklerini kazanarak Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi her alanda başarılar kazanıyor. İşte onlardan birisi de spor.

Çeşitli branşlarda Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya dereceleri kazanan Altınyıldızlılar futbolda kazandıkları şampiyonluklarla adeta kupalara ambargo koydular.

Son şampiyon unvanı ile saha ya çıkan Altınyıldız Koleji Fen Lisesi öğrencilerimiz 24 Kasım 2021 tarihin de saat 10.30’da 3 nolu Çim Saha da ilk maçına çıktı.

Son 10 yılda 7 kez Nevşehir şampiyonu olan olan öğrencilerimiz bu yıl da hedeflerinin final oynayarak şampiyonluğu okullarına getireceği sözünü vererek güçlü rakibi Derinkuyu M.Ekmekci lisesini 1-0 lik skorla geçti.

Öğrencilerimizi ve Beden Egitimi öğretmeni ve Futbol takımı çalıştırıcısı Mustafa Uğurlu’yu tebrik eder, sonraki maçların da başarılar dileriz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER