Aydın’da Basın Sitesi için start verildi

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve beraberindeki heyet, Aydın’ın Didim ilçesinde başlatılan Aydın Basın Sitesi çalışmalarını inceledi.

Aydın’da Basın Sitesi için start verildi

Bu amaçla kurulan kooperatifin kongresine de katılan Karaca ve beraberindeki heyet, Aydın Basın sitesinin yapılacağı araziyi de gezdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, “Aydın ve Didim Gazeteciler Cemiyeti tarafından başlatılan bu projeyi biz de destekliyoruz, gazetecilerin yararlanacağı çok güzel bir proje. Diğer cemiyetlerimizin de bu tür projeleri oldu, bazıları da başlama aşamasında. Emeği geçenleri kutluyorum” diye konuştu.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel başkan Vekili Cafer Esendemir, Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, yönetim kurulu üyeleri Semra Şener, İlker Ülker, TGS İzmir Şube başlanı Halil İbrahim Hüner ve Didim Gazeteciler Cemiyeti başkanı Ergun Korkmaz, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay ve Didim Kaymakamı Halil Avşar’ı da ziyaret etti. 

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Başkan Atabay ve Kaymakam Avşar’a TGF’nin çalışmaları hakkında bilgi vererek desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Karaca ayrıca günün anısına Başkan Atabay ve Kaymakam Avşar’a birer plaket takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100