BASIN VAKFI GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

KARACA: “VAKFIMIZA ÖNEMLİ ESERLER KAZANDIRACAĞIZ”

BASIN VAKFI GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri (TGC) Basın Vakfı yönetim kurulu, Bursa´da gerçekleştirilen toplantıda görev bölümü yaptı. Geçtiğimiz ay Afyonkarahisar´da olağan genel kurulu yapılan Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı´nın ilk yönetim kurulu toplantısı da Bursa´da yapıldı.

Yapılan toplantıda, daha öncede Genel Başkanlık yapan Yılmaz Karaca, yönetim kurulu üyelerinin oyları ile yeniden Genel Başkanlığa seçildi. Genel Başkan Yılmaz Karaca, yeni yönetim ile yeni yılda çok daha başarılı hizmetlere imza atacaklarını, yönetim kurulu toplantılarının her birinin farklı illerde yapılacağını ve vakfa önemli eserler kazandıracaklarını kaydetti.

Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı´nın yönetim kurulunun görev bölümü ise şu şekilde oluştu: Yılmaz Karaca Genel Başkanlığa seçilirken, İbrahim Erdoğan Genel Başkan Vekilliğine, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı Genel Sekreterliğe, Mersin Gazeteciler Cemiyetini temsilen Mehmet Işık Mali Sekreterliğe, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ile İzmir Gazeteciler Cemiyetini temsilen Kenan Çimen başkan yardımcılıklarına seçildi.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici ve Kayseri Gazeteciler Cemiyetini temsilen Veli Altınkaya ile Tokat Gazeteciler Cemiyetini temsilen Kemal Özdilek yönetim kurulu üyeleri olarak görevlendirildiler.

NGC Başkanı Bayram Ekici, 2. Kez Basın Vakfında

Ulusal boyutta yaptığı etkin çalışmalarla Nevşehir marka değerini en iyi şekilde artıran Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti NGC Başkanı Bayram Ekici yapılan olağan kurul sonrası 2. kez Basın Vakfı Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Türkiye Gazeteciler Federasyonu, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri (TGC) Basın Vakfı yönetim kurulu üyesi olan Bayram Ekici, Nevşehir´in uluslararası ve ulusal manada tanıtımına önemli katkılar sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93