Emniyet suçlulara göz açtırmıyor

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde çalışmalar yapıldı.

Emniyet suçlulara göz açtırmıyor

Haklarında çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP aranması bulunan 7 şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş, yakalanan şahıslardan 5’ si tutuklandı, 2’ si serbest bırakıldı.

Kayıp müracaatı alınan 5 şahıstan 3’ü bulundu. 4 Evden Hırsızlık, 1 Açıktan Hırsızlık, 1 Oto Hırsızlığı, 1 Motosiklet Hırsızlığı, 1 Bisiklet Hırsızlığı olayı olmak üzere toplam 8 olayda, 9 şüpheli şahsa işlem yapıldı. 3 dolandırıcılık olayında 3 şüpheli şahsa işlem yapılmıştır. Motosikletli Polis Timleri Büro Amirliğince şüpheli şahıslar ve araçlar üzerinde yapılan çalışmalarda, 0,64 gram Afgan Macunu ele geçirildi ve 1 Şahıs hakkında adli işlem yapıldı.

Resmi ekiplerce şüpheli şahıslar ve araçlar üzerinde yapılan çalışmalarda ise 0,42 gram metamfetamin, 1 adet ruhsatsız tabanca ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği ve tüfeğe ait 12 dolu kartuş ele geçirildi ve 5 Şahıs hakkında adli işlem yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2022, 12:13

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER