KÜNYE
 • Ticaret Ünvanı

  Simtel Ofset Matbaacılık Basın Yayın Ltd.Şti.
 • Tüzel Kişi Temsilcisi

  Bayram Ekici

 • Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

  Ravza Nur Baydemir

 • İnternet Editörleri

  Selma İven

  Ahmet Korkmazer

 • Muhabirler

  Mehmet Günay

  İsmail Irmak

 • Yönetim Yeri

  Karasoku Mah. Meydan Sokak No.3 Nevşehir

 • İletişim Telefonu

  0384 213 38 66 - 0533 074 30 00

 • Kurumsal E-Posta

 • Ulusal Elektronik Tebligat Adresi (UETS)

  25969-92279-76737

 • Yer Sağlayıcı Ticaret Ünvanı

  TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
 • Yer Sağlayıcı Adresi

  İZÜ Teknopark Halkalı Mah. Halkalı Cad. No: 281/23 İç Kapı No: 19 Halkalı / İstanbul
 • Web Aracı

  TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
muskarahaber.com yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
muskarahaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz
 

Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2010 muskarahaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları muskarahaber.com'a aittir. muskarahaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
 
Bunlar muskarahaber.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
muskarahaber.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. muskarahaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 
Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the muskarahaber.com However, sometimes the muskarahaber.com uses third parties to process your information.
 
muskarahaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the muskarahaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the muskarahaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the muskarahaber.com and its services. When you use muskarahaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the muskarahaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

ABONE OLDUĞUMUZ AJANSLAR

          

NEVŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ ÜYESİDİR

www.muskarahaber.com

muskarahaber.com; Özel, Güncel, Nevşehir, Kapadokya, Politika, Ekonomi, Spor, Magazin, Kültür, Sanat, Emniyet, Asayiş, Yerel Haberler ile diğer tüm kategorilerde güncel ve doğru yerel haber sunmak ve internet kullanıcısının Nevşehir haberlerine en hızlı şekilde ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir yerel haber gazetesi ve sitesidir.