2 Nolu (Kocaçay) özel halk otobüsleri güzergahında değişiklik yapıldı

Nevşehir Belediyesi tarafından Vefa Küçük Caddesi’nde altyapı ve sıcak asfalt çalışması gerçekleştirileceğinden dolayı 2 nolu (Kocaçay) özel halk otobüsleri güzergahında değişiklik yapıldı.

2 Nolu (Kocaçay) özel halk otobüsleri güzergahında değişiklik yapıldı

banner116
Nevşehir Belediyesi tarafından Vefa Küçük Caddesi’nde yapılacak altyapı ve sıcak asfalt çalışması çalışmaları dolayısıyla yol trafiğe kapatılacak.

Yapılacak çalışmalardan dolayı 2 nolu (Kocaçay) özel halk otobüsleri çalışmalar tamamlanana kadar 15 Temmuz Mahallesi Vefa Küçük Caddesinin Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı kesişiminde Ada konutları 107.Sokak (Vefa Küçük Caddesine paralel bir üst sokak ) - 217. Sokak (Vefa Küçük Caddesine paralel bir üst sokak) – 216. Sokak – 213. Sokak - 80. Yıl Bulvarı – Göktürk Caddesi güzergâhını kullanacak.

Nevşehir Belediyesinden konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde; “Belediyemiz tarafından Vefa Küçük Caddesinde İkizler Kafe –Ada Konutları arasında 1.etabı gerçekleştirilen altyapı ve sıcak asfalt çalışmasından dolayı belirtilen güzergâhta hizmet veren 2 nolu (Kocaçay) özel halk otobüsleri çalışmalar tamamlanana kadar 15 Temmuz Mahallesi Vefa Küçük Caddesinin Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı kesişimin de Ada konutları 107.Sokak(Vefa Küçük Caddesine paralel bir üst sokak )-217. Sokak (Vefa Küçük Caddesine paralel bir üst sokak) – 216.Sokak –213.sokak- 80.yıl Bulvarı – Göktürk Caddesi güzergâhını kullanacaktır.”

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER