Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda kesintisiz 12 ay kaliteli eğitim

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu 2020-2021 eğitim öğretim yılında 12 ay kesintisiz tam gün hizmet vermeye devam ediyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda kesintisiz 12 ay kaliteli eğitim

Altınyıldız Eğitim Kurumlarından konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:

23 Yıllık Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları tecrübesiyle Nevşehir’in gözde okul öncesi eğitim kurumu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak; 2020-2021 eğitim – öğretim yılında 12 ay kesintisiz tam gün velilerimizin ve öğrencilerimizin yanındayız.

Çocuklarımızın mutlu huzurlu bir şekilde farklı etkinliklerle (İngilizce, Kodlama, Müzik, Satranç, Halk Oyunları, Akıl Oyunları, Beden Eğitimi) Sömestr ve 5 günlük ara tatilde de aktif olarak okulumuz devam etmektedir.

Okulumuzda maske, mesafe, hijyen önlemleri alınarak öğrencilerimizin sağlığı için aldığımız önlemlerle, sosyal mesafe kurallarına uygun sınıf düzenlenmesiyle, düzenli dezenfekteyle, izolasyon odamızla, sağlık çalışanımızla çocuklarımızın günde 3 defa ateş ölçümleriyle, çocuklarımızla sağlıklı, güvenilir eğitim öğretim içerisindeyiz.

Uzman deneyimli eğitim kadrosuyla, fiziki koşulları ile çocuklar için uygun konumuyla, müstakil okul kampüsü ve tesislerinde çocuklarımıza sağlıklı, başarılı ve mutlu gelecek sunuyoruz.

12 ay boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. Okul öncesinde kalitenin adresi Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda çağdaş, yaratıcı, özgüveni yüksek bireyler yetiştiriyoruz.

Siz de bu ayrıcalıklı eğitim imkânından yararlanın, yarına emin adımlarla başlayın.

Büyük Önder Atatürk’ün söylediği gibi “İnsanlığın düşmanı cehalet, cehaletin düşmanı eğitimdir.”

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER