Üniversite ölçeğinde bir lise, “Altınyıldız”

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi, lise tercihlerinin başladığı bu günlerde her alanda başarılarını artırmaya devam ediyor.

Üniversite ölçeğinde bir lise, “Altınyıldız”

Her yıl olduğu gibi sadece bireysel başarıyı değil, toplam başarıyı da öne çıkartan bir anlayış Altınyıldız’da hakim. Modern kampüsü, öğretmen kadrosu, eğitim anlayışı, 24 yıldır her geçen gün artan başarı çizgisiyle Türkiye’nin en kaliteli özel okulları arasında yer alan Altınyıldız, üniversite ölçeğinde bir lise olarak dikkat çekiyor. Standartlarını devamlı geliştiren Altınyıldız Koleji, lise tercih edecek öğrencilerin ilk adresi oluyor.

Mezun verdiği son 20 yılda bin 613 öğrencisini Türkiye'nin seçkin üniversitelerine gönderme başarısı elde eden Altınyıldız Eğitim Kurumlarında lise 9. sınıf ve lise ara sınıfların kayıtlarına öğrenci velileri ve öğrenciler büyük ilgi gösteriyor.

Kapasitesi ve kalitesi bakımından Türkiye'nin en büyük ve en başarılı Özel Fen ve Anadolu Liseleri arasında yer alan, Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesinde 9. sınıfların şubelerine kayıtlar halen devam ediyor.

Her yıl yüzlerce öğrencinin kaydının yapıldığı, Nevşehir’in en büyük ve en başarılı özel liselerini bünyesinde bulunduran Altınyıldız, güçlü başarılı öğretmen kadrosu, birbirinden başarılı öğrencileri ve mükemmel fiziki yapısıyla kaliteli ve çağdaş eğitim fırsatı sunuyor.

Lise kayıtlarına büyük ilgi gösteren velilere ve öğrencilere okul idaresince teşekkür edildi.

“ŞAMPİYONLARIN KOLEJİ ALTINYILDIZ KAZANDIRIR”

2022 Mili Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavında Altınyıldız Koleji bireysel ve toplu başarıda Nevşehir 1.’si oldu.

2021 Üniversite sınavında Nevşehir birinciliklerini ve Türkiye 21.’liğini kazanarak, Türkiye'nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Koleji, öğrencilerinin Türkiye’nin en seçkin üniversitelerine yerleşmelerinin mutluluğunu yaşıyor.

Öğrenciler Boğaziçi, Koç, Hacettepe, TOBB, ODTÜ, Ankara, İstanbul gibi üniversitelere yerleşti. Son 20 yılda 152 Tıp Fakültesi, 577 Mühendislik Fakültesi olmak üzere binlerce öğrenci üniversiteli oldu.

Yıllardır binlerce öğrenciyi en başarılı üniversitelere yerleştiren Türkiye’nin en seçkin öğretmen kadrolarından birisine sahip olan ve başarılarını 2022 MSÜ sınavında devam ettiren Altınyıldız Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesinde 2022 üniversite sınavlarında da çok başarılı sonuçlar alınacağı inancı tam.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93